k2FtbBdWr1

Після першої дози вакцини «Модерна» другу дозу рекомендовано «Комірнаті» (Пфайзер) – Олег Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість. Лише цього тижня прибула чергова партія у майже 48 тисяч доз. Про це розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині.

«Усі види вакцин використовують для щеплення усіх груп населення, у пунктах щеплення та у центрах вакцинації. Зараз можна обрати будь-який вид вакцини, і зручний пункт чи центр вакцинації. Наш досвід роботи показує, що люди вакцинуються різними вакцинами, але в пріоритеті – «Комірнаті» (Пфайзер). Зауважимо, що усі вакцини є безпечні і створюють імунітет», – повідомив Олег Когут.

Він також зазначив, що епідситуація в області продовжує ускладнюватися – щотижня зростає кількість хворих та госпіталізованих. Окрім того, на Львівщині виявлено вже понад 30 випадків ковіду, викликаного штамом «Дельта».

Загалом щеплення від ковіду в області отримали 725 791 особа (з них – 321 684 другою дозою). За останню добу – 11 224 (8730 – першу дозу, 2494 – другу дозу).

Нагадаємо, «ковідними» визначені 14 лікарень Львівщини, з яких 9 вже приймають хворих на ковід, 3 – у запасі. Детальніше про кількість госпіталізованих у закладах охорони здоров’я області – за посиланням.