k2FtbBdWr1

Після завершення будівництва у школі в Братковичах навчатимуться майже дві сотні дітей

Голова Львівської ОДА Максим Козицький сьогодні в межах робочої поїздки проінспектував хід будівництва загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в селі Братковичі, що у Львівському  районі.

Будувати об’єкт розпочали ще у 2016 році. Заклад зводять за кошти бюджету розвитку, державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевого бюджету.

«Школа у Братковичах – один із найважливіших об’єктів, які цього року ми будуємо у межах президентської програми «Велике будівництво». Це також дуже важливий об’єкт для Городоцької громади. Це має бути навчальний простір оснащений сучасними інформаційними технологіями, які забезпечать якісний навчально-виховний процес. Застосування новітніх матеріалів та технологій при будівництві підвищать енергоефективність будівлі і зменшать відповідні бюджетні витрати за рахунок заходів енергозбереження. Всі роботи мають бути виконані якісно на що і наголосили підряднику. Діти мають навчатись у найкращих умовах. Невдовзі за парти у світлих нових класах тут мають сісти 180 школярів. Наразі за програмою Велике будівництво тривають роботи на 14 об’єктах в області, сім із яких – освітні заклади», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зокрема, станом на сьогодні тривають роботи з монтажу електропроводки, мурування внутрішніх перегородок, будівництво котельні, сантехнічні роботи підвального приміщення, влаштування пожежної сигналізації, фасадні роботи, внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з благоустрою та встановлення опалення.

До завершення об’єкту необхідно: провести зовнішнє та внутрішнє оздоблення приміщень, влаштування зовнішніх мереж та споруд водопостачання, теплопостачання та газопостачання, монтаж електропроводки, електроосвітлення, вентиляції, опалення, теплопостачаня, комп’ютерної мережі, пожежної сигналізації, блискавозахисту. А також придбати необхідне обладнання, завершити благоустрій території.