«Пліч-о-пліч»: шкільна команда з Великого Любіня стала переможцем районного етапу з футзалу

Вчора на стадіоні «Верес» у смт Великий Любінь вирували справжні футбольні пристрасті. Там відбулися зональні змагання з футзалу ІІІ-го етапу проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

За першість боролися п’ять команд: з Городоцької, Великолюбінської, Комарнівської, Оброшинської та Зимноводівської ТГ. Юні спортсмени продемонстрували неймовірну майстерність, азарт та жагу до перемоги. Кожен матч тримав глядачів у напрузі, адже команди грали з неймовірною самовіддачею.

За підсумками запеклої боротьби переможцем стала команда Великолюбінської ТГ, друге місце виборола команда Оброшинської ТГ, а бронзовими призерами стали юні футболісти з Городоцької ТГ.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, нових перемог, цікавих ігор та сильного командного духу!

Окрема подяка всім, хто долучився до організації та проведення змагань, а також нашим захисникам за можливість жити, творити та змагатися.