Оголошення про оскарження нормативно-правового акту (в порядку статті 264 Кодексу адміністративного судочинства України)

В провадженні Львівського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа № 813/746/18 за позовом Феш Ольги Пилипівни, Горечко Святослава Романовича до Львівської районної державної адміністрації Львівської області, за участі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Пустомитівської міської ради Львівської області, Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго», третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача – Львівської обласної державної адміністрації, про визнання протиправним і скасування розпорядження голови районної держаної адміністрації від 31.10.2017 року №810 «Про затвердження детального плану території для обслуговування Щирецького водосховища на території Пустомитівської міської ради за межами населеного пункту».

Відповідно до статті 264 Кодексу адміністративного судочинства України Львівська районна державна адміністрація повідомляє, що підготовче засідання у справі відбудеться 15.06.2021 року о 13 год. 30 хв. в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду, за адресою:  79018 м. Львів, вул. Чоловського, 2.

І-й  поверх, зал судових засідань №6.

Суддя Потабенко В.А.