Футзальні баталії юнаків Львівщини: визначено переможців зональних змагань

Напружені футзальні змагання в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» завершились у Львівському районі.

На спортивних майданчиках Пустомит та Жовкви зійшлися юні футболісти з 4 та 6 територіальних громад відповідно.

Незважаючи на складні погодні умови, вирували справжні емоції та запекла боротьба за перемогу! ️

За підсумками зональних змагань тріумф здобули команди:

Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа (Солонківська територіальна громада);

Магерівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. (Добросинсько Магерівська).

Саме ці талановиті команди представлятимуть свої зони на фінальних змаганнях районного рівня.

Футзал серед хлопців 2012-2013 р.н. став наймасовішим видом спорту в рамках проєкту “Пліч-о-пліч” на Львівщині, адже об’єднав 21 команду та близько 250 юних спортсменів. ⚽️

Фінальні змагання відбудуться вже в першій половині травня. За честь представляти Львівський район на обласному етапі змагатимуться футбольні команди Солонківської, Добросинсько-Магерівської, Великолюбінської та Перемишлянської громад.

Бажаємо юним футзалістам успіхів та впевнених перемог на шляху до вершин!