k2FtbBdWr1

Подання повідомлення за формою № 20-ОПП за допомогою Електронного кабінету

Податковим кодексом України (п.63.3 ст.63 ) встановлено, що платник податків зобов’язаний стати на облік у контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку та повідомляти про всі об’єкти оподаткування шляхом подання Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за ф. № 20-ОПП. Подається таке Повідомлення протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

В меню «Облікові дані платника» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають доступ до своїх облікових даних.

Зокрема, використовуючи відомості про об’єкти оподаткування, у тому числі про ідентифікатор об’єкта оподаткування, присвоєний органом ДПС, код ознаки надання інформації, стан та вид права на такий об’єкт платник податків має змогу швидко заповнити графу 5 Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП.