Податківці проводять тренінги для платників податків

Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області на щоденних тренінгах розповідають платникам податків про електронні сервіси податкової служби та подання  звітності онлайн.

Так, постійно наголошується, що за допомогою сервісу «Електронний кабінет» авторизовані платники мають можливість в режимі онлайн подати та переглянути подану звітність, перевірити стан розрахунків з бюджетом чи зареєструвати програмний РРО, а громадяни можуть отримати попередньо заповнену декларацію про доходи та майновий стан на підставі даних Державного реєстру, а також додати до декларації копії первинних документів.

Крім того, на таких тренінгах надаються практичні рекомендації щодо подання платниками податкової звітності в електронній формі, заповнення декларації про майновий стан та доходи за минулий рік, з метою отримання податкової знижки; подання повідомлення про об’єкти оподаткування за допомогою Електронного кабінету. Крім цього, постійно нагадується присутнім про їх обов’язок повідомляти податкову службу за основним місцем обліку про всі об’єкти оподаткування і об’єкти пов’язані з оподаткуванням за формою 20-ОПП протягом 10 робочих днів після їх реєстрації чи відкриття.

Також наголошується підприємцям про обов’язок застосування РРО чи ПРРО при проведенні розрахункових операцій готівкою. Звертається увагу, що електронні сервіси ДПС працюють цілодобово і скористатись ними можна як із персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв. Єдина вимога для подання звітності в електронному вигляді є наявність кваліфікованого електронного підпису, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.