Поліцейський офіцер громади – це не просто правоохоронець, який забезпечує порядок і контролює безпекову ситуацію

Завдання поліцейського у громаді – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з громадянами, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати правопорушення. Йому довіряють та на нього сподіваються.

Під час війни в офіцерів громади значно більше відповідальності: 24/7 вони роблять усе, аби кожен мешканець почувався захищеним. Часто – ризикуючи своєю безпекою.
Служба офіцера громади потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти та вирішувати їх, реагувати на надзвичайні події, допомагати та рятувати.
Новояричівська громада Новояричівська селищна рада нашого району цьогоріч стала учасником проєкту «Поліцейський офіцер громади» – у громаді відкрили поліцейську станцію, де чергуватимуть двоє поліцейських офіцерів.
 Завдяки, зокрема, співфінансуванню із районного бюджету, для станції придбали автомобіль.
Ми цінуємо Вашу титанічну працю, мужність та самовіддачу у складний для країни час!
Вдячні кожному, хто зараз у містах, селищах та селах району оберігає наш спокій. Бережіть себе!
Разом – до перемоги!