Понад 100 років тому українці довели, що в об’єднанні – могутність та непереможність нашого народу

Проголошення єдиної держави у час, коли Україна була між «двох вогнів» – гнітом російських загарбників та Австро-Угорської імперії – прояв найвищого усвідомлення соборної, незалежної та неподільної країни.

Спільно із Оброшинською громадою Оброшинська територіальна громада незадовго до Дня соборності України згадали одну з найважливіших подій для нашої держави та вшанували всіх, хто боровся за незалежність та свободу України.

Сьогодні ми вкотре відстоюємо найцінніше – волю та суверенність. І перемагаємо! Перемагаємо, бо вміємо об’єднуватися заради спільної мети – щасливого майбутнього наших дітей у своїй країні.

І, як свідчить історія, єдність українців дає нам сили на неймовірні звершення.

Тримаймося разом – тільки так переможемо!

Слава єдиній і неподільній Україні!

Героям Слава!