Анна Крут та Марта Луцишин, учениці Жовківського ЗЗСО І-ІІІст. №1 – помічники у медичному хабі Піклуюсь ICARE у Жовківській громаді Жовківська отг (об’єднана територіальна громада). Вони працюють там від початку повномаштабного вторгнення росії в Україну.
Медики хабу навчили дівчат складати «тактичні аптечки» для воїнів, і вони вже легко розрізняють алергічні препарати від противірусних та зовсім не переймаються тим, що пожертвували дитячими розвагами задля допомоги у медичному волонтерському хабі.
Пишаємося нашими дітьми! Вони – майбутнє країни!
Ще більше новин:
Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
Як підтримати дитину в навчальному сезоні
«Гаряча лінія» у Кам’янка-Бузькій ДПІ: коротко про актуальне
У Ямпільському ліцеї відбувся «День цивільного захисту»
Ситуація на фронті станом на ранок 13 серпня
Львівський район має достатній запас продовольства