Сьогодні в область доставили 17 550 доз мРНК-вакцини, розробленої німецькою біотехнологічною компанією “BioNTech” спільно з американським фармакологічним концерном “Pfizer” .

 Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.
 “Захист людства від коронавірусу була однією з головних цілей країн у всьому світі з моменту оголошення вірусу минулого року пандемією. Ми доклали і продовжуємо докладати значних зусиль аби збільшувати кількість провакцинованого населення. Область повністю забезпечена вакцинами. Інфекції, що зростають серед повністю вакцинованих осіб, протікають м’якше і не розвивають ускладнень. Це свідчить про те, що вакцини, генеруючи імунну систему, запобігають найгіршим наслідкам вірусу та його нинішнім варіантам. Маски та інші запобіжні заходи повинні бути частиною функціонального підходу, зосередженого на вакцинації. Робити щеплення чи ні – це особистий вибір кожного, однак цей вибір впливає на багатьох інших людей: наших рідних, колег по роботі та знайомих. Ви можете захистити себе та близьких”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
 Нагадаємо, що на Львівщині функціонують 172 пункти щеплення та 19 центрів вакцинації. Загалом в області провакцинували 531 230 осіб, з них 159 137 – вакциною “Pfizer”.