Понад 200 мешканців Львівщини взяли участь у сходженні на гору Пікуй до Дня захисників та захисниць України

_1634657121_612x321_3_0

Цими днями, в межах відзначення Дня захисників та захисниць України та з метою вшанування воїнів, які загинули під час бойових дій у зоні АТО/ООС,  представники громадської організації «Ідея» за участі мешканців Львівщини піднялась на Гору Пікуй.

Найвища точка Львівської області розташована на межі Львівської та Закарпатської областей та має висоту 1408,3 м.

На вершині гори учасники одноденного сходження розгорнули синьо-жовтий стяг та виконали державний гімн України.

«Одна людина може зробити багато! Коли ти бачиш скільки людей згуртувалися навколо однієї Ідеї,  розумієш – ми можемо все! Наша спільна мета – це  виховання молодих, патріотично-свідомих людей, прикладом для яких є захисники України», – зазначив організатор сходження, голова громадської організації «Ідея» Володимир Драбчук.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА підняття на гору Пікуй відбулось у межах реалізації проєкту «Незалежність. Мотивуй і досягай!», що став одним із переможців у конкурсі  з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Для представників громад Яворівського району провели тренінг щодо розвитку аграрного бізнесу
Україна однією з перших у світі зможе отримати інноваційні ліки проти CОVID-19
Епідситуація в області погіршується
Шкільна їжа має бути безпечною: усе, що потрібно знати про систему НАССР