k2FtbBdWr1

Понад 2000 дітей на Львівщині вакциновані від ковіду – Олег Когут

Найдієвішим профілактичним засобом від ковіду залишається вакцинація. На сьогодні 40,3 % дорослого населення першою дозою, 26,9% – другою дозою, окрім того щеплення отримали вже 2200 дітей. Про це на брифінгу щодо епідситуації в області розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від ковіду на Львівщині.

«Всі вакцини поставляють на Львівщину своєчасно і в повному обсязі. Нещодавно отримали 52 тисячі доз вакцини «Модерна». Загалом на Львівщина очікує на  210 тисяч доз цієї вакцини.

Щодо вакцинації дітей, то їх рекомендують щепити вакциною “Комірнаті” (Пфайзер) у віці від 12 років», – зазначив Олег Когут.

Він також розповів, що ситуація з захворюваністю на ковід в області залишається напруженою. Загалом на амбулаторному та стаціонарному лікуванні перебувають понад 4 тисячі осіб. З них 3149 – саме на стаціонарному лікуванні.

«Значна кількість госпіталізованих, з яких понад 200 людей перебувають в реанімації, свідчить про важкість цієї хвилі захворюваності.

За останні дні фіксуємо менше нових хворих. Така ситуація характерна для вихідних, коли  люди менше звертаються за медичною допомогою. Проте загальний рівень захворюваності не зменшується», – зазначив Олег Когут.

Нагадаємо, цього тижня в області щеплення від ковіду можна отримати у 33-х центрах вакцинації. Або у пунктах щеплень, попередньо звернувшись до сімейного лікаря.