Мінцифри презентує платформу Дія. Цифрова громада: долучитись можна онлайн

Міністерство цифрової трансформації України запрошує представників органів місцевого самоврядування взяти участь в онлайн-презентації платформи Дія. Цифрова громада. Презентують платформу  30 липня о 13:00 год.

Долучитися до онлайн-презентації можна за посиланням.

Платформа «Дія. Цифрова громада» – це інформаційний портал для органів місцевого самоврядування з шаблонними проектами цифрової трансформації, інструментами, законодавчою базою та зразками документів, необхідних для цифровізації органів місцевого самоврядування та громад.

Платформа міститиме все, що потрібно громадам для цифрової трансформації, а саме: покрокові та посадові інструкції для цифровізаторів громад, інформацію про моделі цифровізації та про те, як підключати різноманітні цифрові інструменти та впроваджувати інноваційні проекти.

Запуск платформи Дія. Цифрова громада є стратегічно важливим кроком у цифровізації громад, адже забезпечить системність та єдність підходів цифрової трансформації.