Послаблення карантину не скасовує правил безпеки щодо COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на території України до 30 червня 2021 року, встановлено карантин та введено в дію карантинні обмеження, відповідно до визначеного рівня епідемічної небезпеки.

Станом на сьогодні, в країні та області діють карантинні обмеження, встановлені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Незважаючи на те, що останнім часом на території області відмічається спад рівня захворюваності на COVID-19, з метою недопущення спалаху захворюваності на COVID-19 в подальшому, наголошуємо, що COVID-19 не подолано, і не скасовано повністю обмежувальні заходи. Звертаємось до кожного мешканця району бути раціональним та відповідальним. І пам’ятаймо, що найкращий захист від COVID-19 – це вакцинація. Вже зараз усі охочі, зокрема через додаток «Дія», можуть щепитись в центрах масової вакцинації.