Відповідно до ст. 4, ст. 5 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” від 23.02.2017 №2059-VIII та на виконання вимоги п. 4 Постанови КМУ від 13.12.2017 №1026 “Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля” розміщуємо “Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля по об’єкту “Реконструкція автозаправної станції по вул. Яворівській, 4 в с. Зимна Вода Львівського району Львівської області”.

повідомлення ПД_ТОВ_ПАРТЕНС КОМПАНІ_реконструкція-Зимна Вода з номером