Практичне навчання з питань захисту прав дітей

Діти – одна з тих соціально-вразливих категорій населення, що потребує особливої уваги з боку громадськості та влади, а їхня безпека – чи не найосновніший пріоритет у роботі соціальних служб та служб у справах дітей.

Сьогодні, 17 листопада, відбулась семінар-нарада для працівників відповідних напрямків роботи, які на практиці зможуть використати отримані знання роботи з дітьми.
У межах заходу обговорили важливі питання, що стосуються захисту прав дітей в громаді, протидію насиллю над дітьми в сім’ї.
Окремо зосередили увагу на питанні дотримання прав дитини в системі альтернативних до сімейних форм виховання, удосконалення політики та стратегій захисту прав дітей, проблемні питання ведення Бази ЄІАС «ДІТИ».