Питання передачі у комунальну власність або до ОСББ об’єктів державного житлового фонду, які у процесі приватизації не увійшли до господарських товариств та розташовані на території Львівського району, обговорили сьогодні у межах наради з представниками регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, територіальних громад району.
До складу цього нерухомого майна входять багатоквартирні будинки, житлові будинки, гуртожитки. Це – об’єкти державної власності, які знаходяться на територіях новоутворених територіальних громад.
Після детального вивчення та аналізу, рішенням органу місцевого самоврядування ця житлова нерухомість має бути передана в комунальну власність або на баланс ОСББ чи керівної компанії.
Не менш важливо завершити процес передачі в максимально короткі терміни та з обов’язковим дотриманням процедури щодо передачі цієї нерухомості.
Участь у нараді взяла голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
Ще більше новин:
До уваги платників податків!
Швидкий, зручний і мобільний доступ до державних послуг особливо необхідний в умовах війни
Ситуація на фронті станом на ранок 2 вересня
Архівне управління Львівської РВА інформує
У селі Семенівка відкрили амбулаторію сімейної медицини
Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини