Представників бізнесу, науки та громадськість запрошують до обговорення інноваційних рішень у сфері креативних індустрій

Департамент економічної політики Львівської ОДА разом із кластерами, закладами вищої освіти та науково-дослідними установами Львівщини працює над впровадженням європейського підходу смарт-спеціалізації в регіоні.

Зокрема, уже найближчим часом проведуть воркшоп із практичного впровадження європейського підходу смарт-спеціалізація у сфері «Креативні індустрії». Інформують у департаменті.

Мета заходу  створення спільного майданчика для налагодження ефективної співпраці представників відповідних галузей з провідними вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами.

Долучитись до спільного обговорення інноваційних рішень у сфері «Креативні індустрії» запрошують представників бізнесу, науки та громадськості.

Для кого воркшоп?

Для сфери креативних індустрій (ІТ, виробництво аудіо, відео продукції та рекламних матеріалів, надання інформаційних послуг, діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг, виробництво ювелірних виробів, біжутерії та подібних виробів тощо)

Для участі необхідно обов’язково заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Програма заходу за посиланням.

Воркшоп проведуть 3 вересня, початок о 12:30 год.

Довідково:

Попередньо у Стратегії розвитку Львівської області на 2021-2027 роки пріоритетними видами економічної діяльності, що мають високий інноваційний та економічний потенціал визначили креативні індустрії, біоекономіку та переробну промисловість з високою доданою вартістю.

За результатами першого EDP воркшопу були напрацьовані пропозиції до SWOT- матриці та спільне бачення розвитку галузі «Креативні індустрії» у Львівській області.