Представників Львівщини запрошують до участі у виставці сонячної енергетики у столиці України

У Києві відбудеться 10 конференція та виставка сонячної енергетики «CISOLAR 2021». Інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Конференція «CISOLAR» стартує 6 липня. Захід проведуть онлайн.

Виставка ж сонячної енергетики та IBES 2021 розпочнеться 7 липня та триватиме упродовж двох днів. Локація: м. Київ, виставковий центр «Акко». Захід проведуть офлайн та онлайн.

Організатор заходів: CISOLAR-2021 – Центр інноваційного бізнесу (IB Centr), який реалізує проекти у сфері енергетичних та екологічних інновацій.

Виставка CISOLAR-2021 та IBES 2021 будуть відкритими для відвідування 7 та 8 липня (Київ, виставковий комплекс «ACCO INTERNATIONAL» за адресою: Проспект Перемоги 40-б, станція метро Шулявська). Відвідування виставки – безкоштовне.

Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА запрошує представників Львівщини: підприємств, установ та громадських організацій, наукових працівників та мешканців області, які цікавляться відновлюваною енергетикою до участі  у виставці попередньо зареєструвавшись за посиланням.