Для двох осіб з числа сиріт закуплять квартири

Для двох молодих жінок, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування закуплять квартири.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного.

Члени комісії оглянули визначені приміщення та остаточно погодили закупівлю 2-х квартир у Стрийській ОТГ. Найближчим часом жінки  зможуть оформити право власності на власні квартири.

За словами Віталія Загайного, у цьому році планують закупити житло для щонайменше 30 сиріт.

Начальник служби у справах дітей Володимир Лис зазначив, що фінансовий ресурс на придбання житла – це кошти обласного бюджету у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

Зазначимо, від початку року чотирьох осіб, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у області забезпечили житлом.