Представники  служби у справах дітей у Жовківському районі  обстежили умови проживання сім’ї, яка перебуває на обліку

Згідно Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», служби у справах дітей відвідують за місцем проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку.

Працівники служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації спільно із представниками служби у справах дітей Жовківської міської ради обстежили умови проживання сім’ї, в якій виховується троє дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та є на обліку.

З батьками проведено бесіду щодо створення належних умов проживання дітей та догляду за ними, наголошено про відповідальність у разі порушення прав дітей.