Про новації податкового законодавства йшлося під час зустрічі у Кам’янка-Бузькій ДПІ

Нещодавно працівниками Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області було проведено зустріч з платниками податків, під час якої податківці розповідали про актуальні питання податкового законодавста та про зміни внесенні Законом України від 30.06.2023 р. №3219-IX  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших Законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», які вводяться у дію з 1 серпня 2023 року.

Найбільше платників цікавили питання, до якого періоду діє спрощена система з особливостями оподаткування; яким чином відбуватиметься перехід платників, які до 1 серпня 2023 року були зареєстровані на такій системі оподаткування; чи залишається можливість для фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку I та II групи не сплачувати з 1 серпня 2023 року єдиний податок.

На ці та інші питання фахівці податкової служби дали обґрунтовані відповіді.

Під час зустрічі також були розглянуті питання, пов’язані з розрахунком мінімального податкового зобов’язання.

Було звернуто увагу на сплату майнових податків, а саме податку за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розповіли як через Електронний кабінет платники можуть дізнатися про наявність податкового боргу по податках. Крім того було висвітлино питання декларування і отримання податкової знижки громадянами та застосування бізнесом касових апаратів і платіжних терміналів.

Учасники зустрічі отримали рекомендації та цінні знання, які допоможуть їм дотримуватися  законодавства, працювати в правовому полі та сприятимуть розвитку їх діяльності.