Про проведення практикуму для фізичних осіб-підприємців

Кам’янка-Бузькою ДПІ ГУ ДПС у Львівській області на постійній основі проводиться роз’яснювальна робота серед платників податків щодо подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку та надається практична допомога у користуванні Електронним кабінетом.

Треба відмітити, що фахівцями  ДПІ проведено практикум для фізичних осіб-підприємців щодо функціонування електронних сервісів ДПС. У ході заходу надано практичну допомогу щодо створення, підписання, відправлення повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність (20- ОПП) та повідомлення про прийняття працівника на роботу через Електронний кабінет.

Також платникові було роз’яснено, що «Електронний кабінет» – це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може без використання спеціального встановленого клієнтського додатка. Цей сервіс дає можливість не лише подати звітність та різноманітну документацію, а ще й сплатити податки. Електронний кабінет – це інформаційно-телекомунікаційна система, створена для забезпечення реалізації платниками податків та державними органами своїх прав та обов’язків, визначених Податковим Кодексом України, в електронному вигляді. Офіційна сторінка електронного кабiнету https://cabinet.sfs.gov.ua

Цей зручний безкоштовний сервіс працює цілодобово в режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та старт – пристроїв з використанням електронно – цифрового підпису будь якого акредитованого центру сертифікації ключів.

Використання Електронного кабінету заощадить ваш час та позбавить необхідності відвідувати Центри обслуговування платників Державних податкових інспекцій, що скоротить кількість ваших візитів до контролюючих органів.

Сьогодні у платників, завдяки функціонуванню Електронного кабінету, є можливість отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, подати звітність до податкових органів.

Платники отримали вичерпну інформацію про кампанію одноразового декларування. А саме, громадяни мають змогу легалізувати свої статки, при придбанні яких податки не сплачувались. Для цього необхідно подати одноразову декларацію в електронному вигляді і сплатити одноразовий збір від суми задекларованих активів.

Звернуто увагу, що декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадян, які мають право на таке декларування. При цьому було наголошено, що термін подання одноразових (спеціальних) добровільних декларацій подовжено до 01.03.2023 року.