Нещодавно у приміщенні Кам’янка-Бузької ДПІ проведено семінар з громадянами – фізичними особами щодо проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році.
Фахівці податкової служби роз`яснили, що триває Кампанія декларування доходів, одержаних у минулому році, та повідомили, коли у платника податків виникає обов`язок подати декларацію про майновий стан і доходи, а коли це є його правом для отримання податкової знижки.
Наприкінці заходу податківці відповіли на запитання учасників семінару.
Ще більше новин:
15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Права батьків та дітей на майно
Ремонт та обслуговування протезів в Україні - безоплатне
Зі святом Стрітення!
Інформація щодо стану вакцинації
Олімпійський день у Раві-Руській: на місцевому стадіоні «Локомотив» організували спортивне свято для...