Відбулась робоча зустріч з питань протидії торгівлі людьми

Учора, 10 лютого у Львівській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч в рамках реалізації нового етапу проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Львівській області», за участі представників управління соціального захисту населення РДА, служби у справах дітей РДА, органів місцевого самоврядування, працівників ювенальної превенції, спеціалістів Кам’янка-Бузької філії Львівського обласного центру зайнятості.

Мета проєкту – підвищення рівня обізнаності населення Львівського району щодо ризиків, пов’язаних із працевлаштуванням (в т.ч. за кордоном), а також захист прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, покращення їхнього доступу до інформації та необхідної гарантованої державою допомоги.
Під час зустрічі представницями ГО «Центр «Жіночі перспективи» роз’яснено сутність механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, визначено основних суб’єктів взаємодії, ознайомлено учасників з правами та обов’язками кожної структури в умовах децентралізації, процедурою надання статусу та важливості проведення заходів з попередження торгівлі людьми.