Проєкт «Твоє право на» від Львівської ОДА розглянули на Консультативній місії ЄС

На презентації проєкту висвітлили теми захисту та безпеки в громадах, доступ до публічної інформації, психічне здоров’я, а також теми майна, аліментів, реєстрів.

8 грудня, радниця голови Львівської ОДА Галина Бордун презентувала проєкт «Твоє право на» Львівському регіональному представництву Консультативної місії Європейського Союзу.

Ініціативою КМЄС є Діалог з безпеки громад. Метою Діалогу є інституціоналізація  дієвого діалогу з безпеки громад задля посилення довіри між громадянським суспільством і правоохоронними органами. Діалог спрямований на рівноправну участь та представництво громадянського суспільстваі правоохоронних органів.

«Надзвичайно важливо, що сьогодні Консультативна місія Європейського Союзу об’єднала такі громадські організації та державні органи. Ми, як державні органи, зацікавлені в інформуванні громад Львівщини, зокрема, кожного мешканця про їхні можливості, майнові права, безпеку, а також доступу до публічної інформації.

Ми вдячні представникам Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, поліції Львівської області, уповноважених з прав людини, а також представникам щодо психічного здоров’я для України та департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА за те, що долучилися до ініціативи проєкту «Твоє право на» від Львівської облдержадміністрації», – зазначила радниця голови Львівської ОДА та керівниця проєкту Галина Бордун.

Вона також додала, що команда проєкту готова виїжджати в ті громади, які хочуть говорити про наявні проблеми та стараються їх вирішити.

Експертами проєкту «Твоє право на» є представники правоохоронних органів, експерти з психічного здоров’я людини, майнових питань, а також соціальних гарантій, які проводять зустрічі з територіальними громадами Львівщини щодо правової грамотності, безпеки та добробуту людини.

В межах проєкту «Твоє право на» відбулося 8 зустрічей з територіальними громадами та залучено понад 500 учасників.

Додамо, місією КМЄС є допомога державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом надання стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.