k2FtbBdWr1

Проєкт від Львівської ОДА “Експедиція громад: фокус на туризм як шлях до економічного розвитку” триває

Метою проєкту є налагодження співпраці між представниками влади, місцевого самоврядування, туристичного бізнесу та громадськості, розширення географії подорожей Львівщиною, ознайомлення з новими туристичними локаціями, а також сприяння формуванню активної спільноти.

В межах проєкту, станом на 24 листопада, здійснено 9 виїздів в громади. Серед яких Червоноградська, Бібрська, Бориславська, Щирецька, Оброшинська, Пустомитівська, Дрогобицька, Золочівська, Поморянська, Солонківська, Сокільницька, Сколівська, Східницька територіальні громади.

Завтра, 25 листопада, відбудеться чергова зустріч з Тростянецькою, Новороздільською та Миколаївською громадами.

Станом на сьогодні, в проєкті взяли участь понад 50 представників туроператорів, екскурсоводів та гідів-перекладачів. Долучилися 47 представників туристичного бізнесу в громадах, а також відбулося впровадження туроператорами нових туристичних локацій, маршрутів. Зокрема: PARK 3020, “Казкові поля”, ранчо “Скрабова Гора”, “Аптека – музей Йогана Зега”, “Карпатська хата” в Бориславі, туристично-відпочинковий комплекс “Липова долина” та етнокомплекс “У дворі”.

Під час проєкту створили “дорожні карти” з розвитку туризму у громадах, ідеї для подорожей, нових туристичних пропозицій, а також збільшення туристичних потоків та налагодження контактів співпраці між туристичними операторами та локальним туристичним бізнесом.

Нагадаємо, 3 березня від Львівської облдержадміністрації розпочався проєкт “Експедиція громад: фокус на туризм як шлях до економічного розвитку”.

Учасниками проєкту є туроператори, екскурсоводи, гіди-перекладачі, представники туристичного бізнесу громад, працівники музейних установ, туристично-інформаційних центрів, а також керівництво Львівської облдержадміністрації та голови громад.

Стати учасником експедицій у складі експертної групи з питань розвитку туризму, курортів та рекреації ви можете за посиланням.

Spread the love