Львів’ян закликають бути пильними та обережними. У зв’язку з вторгненням росії, на території України з’явилось дедалі більше підозрілих осіб, ймовірних диверсантів. Саме завдяки активним громадянам, поліція міста затримує усіх, хто може нести потенційну загрозу.
У Патрульній поліції Львівської області повідомили про нещодавні три таких випадки.
1. У Львові люди помітили трьох підозрілих чоловіків, які ховалися у підвалі. Викликали патрульних. Усі вони нещодавно прибули зі столиці і пояснити мету не змогли. З собою мали зброю, ножі та гроші.
2. Ще в одному випадку, львів’янам видався підозрілим чоловік, який керував автомобілем охоронної фірми. Патрульні виявили у нього пістолет зі сигнальними патронами та бойові набої. Пояснити нічого не міг. Окрім того, він був у нетверезому стані. Прилад Drager показав результат 1,09 проміле.
3. Вкінці одного із віддалених районів Львова виявили чоловіка, замаскованого під безхатченка. У нього знайшли чимало карт і записів. Небайдужий громадянин помітив, як невідомий чоловік фотографував блокпост. Він повідомив про це поліцейських. Патрульні виявили у чоловіка паспорт з ознаками підробки і понад десяток фотографій блокпоста з різних ракурсів.
Усі ці особи затримані. З ними працюють відповідні служби.
«Таких затримань було сьогодні чимало. Усі служби працюють задля безпеки. Дякуємо громадянам за пильність», – повідомили в поліції.
Ще більше новин:
Понад 10 млн українців мають COVID-сертифікати, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хворо...
На Львівщині провели родинні фестини Годовиця SPORTFEST
У Львові відкрили соціальне ательє, де працюватимуть жінки, які постраждали від насильства
За вчора на Львівщині зафіксували 1040 нових випадки Covid-19
Сімейні фермерські господарства Львівщини зможуть отримати грантову підтримку на розвиток ягідництва
На Львівщині стартувала жнивна кампанія