Сьогодні, 1 липня голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький взяв участь у роботі Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення). Захід провели під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Олексія Любченка за участю Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля у форматі  відеоконференції.

В межах засідання розглянули питання стану виплати заробітної плати та вжитих заходів щодо її ліквідації на підприємствах державного сектору економіки.

Так, порушили питання виплати заробітної плати на підприємствах вугільної галузі, зокрема на ДП «Львіввугілля».

Зазначимо, що питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах державного сектору економіки області перебуває на постійному контролі обласної державної адміністрації. Зокрема:

– проводиться щотижневий моніторинг стану виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях, установах області;
– щомісячно найбільші підприємства боржники з виплати заробітної плати заслуховуються на засіданнях обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та соціальних виплат;
– у всіх районах області, за розпорядженням голови ОДА, створені та діють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та соціальних виплат, на яких заслуховуються підприємства боржники з виплати заробітної плати;
– забезпечується постійна комунікація з центральними органами виконавчої влади щодо розв’язання питань погашення боргів на підприємствах державного сектору економіки області та ін.