Чергова партія вакцини «Pfizer» прибула на Львівщину

В область надійшла чергова партія вакцин Pfizer, у кількості 5 580 доз. Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Вакцина «Pfizer-BioNTech» – це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

«Ця партія призначена для другої дози осіб, які були провакциновані раніше, а також для пріоритетних категорій, визначених МОЗ України. Вакцинація залишається єдиним дієвим засобом у боротьбі проти коронавірусної інфекції. Повний цикл щеплень захистить вас від повторного зараження та від важкого перебігу хвороби», – повідомив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області.

Від початку кампанії зроблено 167 718 щеплень, з них 33 832 вакциною «Pfizer».

Нагадаємо, нещодавно в Україні стартував четвертий етап вакцинації.

З графіком та локаціями роботи центрів вакцинації Львівщини цими вихідними можна ознайомитися за посиланням.