Питання розвитку областей розглянули в межах засідання Міжвідомчої координаційної комісії

Сьогодні, 11 березня, під головуванням Прем’єр-міністра України відбулось засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку. Львівщина долучилась онлайн.

Так, в межах засідання розглянули низку актуальних питань, серед яких підготовка змін до законодавства щодо функціонування державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), основні напрямки удосконалення інвестиційної діяльності та розвиток підприємництва в регіонах.

Присутні акцентували, що ДФРР повинен бути збільшений та фінансувати перш за все розвиткові для територій проєкти.

Говорили про імплементацію Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями», а також презентували «Дія. Бізнес» та плани розвитку центрів надання адміністративних послуг у регіонах.

Окремо порушили питання створення індустріальних парків та фінансування їх інфраструктури за рахунок коштів ДФРР. Тут наголосили на необхідності зміни до законодавства в частині спрощення реєстрації парків, а також наявність реальних податкових преференцій, що буде стимулом для залучення інвесторів.

Зазначимо, що індустріальні парки є важливими для розвитку промислової потужності області та країни загалом.