Важливо, щоб особи з числа дітей-сиріт були соціально захищеними та мали свою домівку. 25 серпня відбулось чергове засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у Львівському районі.
За результатами засідання надано згоду на перерахування коштів за договором купівлі-продажу, за рахунок виділеної грошової компенсації, на придбання житлової квартири, особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
Провів засідання комісії заступник голови Львівської РДА Андрій Ковальський.
Ще більше новин:
Сьогодні - Всеукраїнський день працівників культури. Вітаємо!
Фонд Держмолодьжитло відібрав на одинадцятому етапі чергові 500 родин-учасників програми «Житлові пр...
Якщо ви досі не відвідували музей ткацтва у Глинянах - радимо обов’язково туди зазирнути
Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації інформує щодо...
238 доба героїчного протистояння: ситуація станом на ранок 19 жовтня
Аграріїв Львівщини запрошують подати заявку на отримання безкоштовних рукавів для зберігання зерна