Об‘їзна стане частиною автодороги Т-14-02 Східниця-Пісочна. Поки що до Трускавця можна доїхати лише через м. Стебник або м. Борислав, що суттєво збільшує час у дорозі. Нова дорога минатиме карстові провали, які утворилися у минулих роках.
Дорога матиме дві кільцеві розв’язки на сполученні з автошляхом, систему водовідведення з очищенням стічних вод, оновлені інженерні мережі, а також дорожні знаки, розмітку, бар’єри та інші невід’ємні атрибути якісної європейської дороги.
Ще більше новин:
Підтримуйте дітей!
19 липня в Україні відзначають День тренера
Архівне управління Львівської РВА інформує органи влади та місцевого самоврядування Львівського рай...
Завдяки українським енергетикам, попри ворожі обстріли критичної інфраструктури, ми отримуємо тепло,...
Щеплення дорослих: який захист слід оновити
Триває відбір проєктів з енергоефективності громадських будівель в Україні