Питання завершення недобудов обговорили в межах засідання робочої групи

Питання інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва, які знаходяться в області, розглянули під час засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика. Участь у нараді взяла голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

На Львівщині є 372 таких об’єкти. Задля подолання проблеми недобудов, вирішено: головам РДА, спільно з ТГ, опрацювати перелік та внести свої пропозиції й зауваження до департаменту економічної політики Львівської ОДА.

Опісля, об’єкти, по яких будуть питання, обстежать спільно з керівниками територій. Остаточний варіант винесуть на розгляд робочої групи, і, в подальшому, кінцевий перелік об’єктів враховуватимуть при плануванні капітальних видатків.