Питання інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва, які знаходяться в області, розглянули під час засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика. Участь у нараді взяла голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
На Львівщині є 372 таких об’єкти. Задля подолання проблеми недобудов, вирішено: головам РДА, спільно з ТГ, опрацювати перелік та внести свої пропозиції й зауваження до департаменту економічної політики Львівської ОДА.
Опісля, об’єкти, по яких будуть питання, обстежать спільно з керівниками територій. Остаточний варіант винесуть на розгляд робочої групи, і, в подальшому, кінцевий перелік об’єктів враховуватимуть при плануванні капітальних видатків.
Ще більше новин:
Львівська РВА попереджає про аферу щодо збору коштів на ЗСУ
Підписано Закон щодо обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції держави-агресора
Відтепер в усіх нових будинках в Україні повинні бути бомбосховища
Сільських жінок Львівщини запрошують на безкоштовне навчання для покращення професійних цифрових нав...
У місті Пустомити триває реконструкція очисних споруд.
Державні послуги для героїв — на Гіді