Радіодиктант національної єдності, присвячений до Дня української писемності та мови, відбудеться 25 жовтня об 11:00 за київським часом.

Транслюватиметься на хвилях “Українського радіо” та радіо “Культура”, а також в ефірі телеканалу “Суспільне Культура”. Усі охочі також можуть прослухати диктант онлайн, зокрема на YouTube-каналі “Українського радіо” та Facebook-сторінках Суспільного.

Цьогоріч текст диктанту підготувала письменниця Оксана Забужко, а називатиметься він “Магія голосу”. На написання цього тексту авторка витратила три тижні. Читати диктант буде поет і військовий Павло Вишебаба.

Радіодиктант національної єдності має на меті об’єднати українців у різних куточках світу: вдома, за кордоном або на тимчасово окупованих територіях. Організатори підкреслюють, що головною метою є єднання навколо мови, а не перевірка грамотності.