В Україні запрацювала послуга електронної черги для перетину кордону автобусами на ПП з країнами ЄС

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури поширює послугу електронної черги для перетину кордону автобусами на всі пункти пропуску з країнами ЄС та Молдовою для верифікації виконання міжнародних маршрутів. Загалом, йдеться про 29 пунктів пропуску.

🚍З 12 лютого з 12 години дня всі автобуси зможуть перетинати кордон за попереднім записом в системі єЧерга. Наразі йдеться виключно про реєстрацію в системі для перетину кордону за принципом «реєструйся та їдь». За таким правилом єЧерга для автобусів діє вже на 8 пунктах пропуску з серпня 2023 року.

З понеділка до цього переліку будуть додані ще 21 пункти пропуску. Зокрема, Рава-Руська – Гребенне.

Повний перелік пунктів пропуску за посиланням: http://surl.li/qhqrh

Нагадаємо, за час запуску єЧерги кордон за електронним записом перетнуло понад 40 тисяч автобусів та 725 тисяч вантажівок.

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України, Укртрансбезпека, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, Державна митна служба України та Державна прикордонна служба України за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.