Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку ворог з мінометів обстріляв райони населених пунктів Мхи, Залізний Міст Чернігівської області та Шалигине Сумської області. Завдав авіаудару з вертольота Мі-24 по будівлі школи в районі населеного пункту Есмань на Сумщині.

На Харківському напрямку ворог обстріляв з артилерії, реактивних систем залпового вогню і танків райони населених пунктів Кутузівка, Нове, Руські Тишки, Мала Данилівка та Дементіївка. Завдав авіаудару по Харкову.
На Словʼянському напрямку ворог обстрілював райони Краснопілля, Первомайського, Нової Миколаївки, Богородичного, Адамівки, Долини, Мазанки, Дібрівного, Чепіля та Мосьпанового. Штурм противника в напрямку Долини українські воїни успішно відбили.
На Краматорському напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної артилерії райони Білогорівки та Верхньокамʼянського. Завдали ракетно-авіаційного удару поблизу Словʼянська та Званівки.
На Бахмутському напрямку ворог намагається штурмувати Новолуганське; обстрілює зі ствольної артилерії райони населених пунктів Кодема, Новолуганське, Покровське, Берестове, Спірне, Івано-Дар’ївка. Також завдав ракетно-авіаційних ударів неподалік Соледару, Спірного, Покровського та Шумів.
За підтримки вогню артилерії та авіації агресор відновив штурм населеного пункту Спірне, де має частковий успіх.
На Південнобузькому напрямку ворог зі ствольної та реактивної артилерії обстрілював райони населених пунктів Лупареве, Мирне, Шевченкове, Червона Долина, Кобзарці, Партизанське, Березнегувате, Тополине, Іванівка, Потьомкине, Князівка, Добрянка, Трудолюбівка та Осокорівка. Вертольотами Ка-52 завдав авіаударів поблизу Зарічного й Ольгиного.
Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують бити по складах ворога і скупченнях загарбників, зокрема на Херсонщині.
Російські окупанти деморалізовані та вишукують будь-яку можливість отримати легкі поранення. Вдаються до самоскаліцтва та симулюють погане здоровʼя, щоб живими повернутися до рф.