Олімпійський день у Раві-Руській: на місцевому стадіоні «Локомотив» організували спортивне свято для дітей громади і малечі, яка переїхала із зон бойових дій

Для відвідувачів підготували:

показові виступи з боротьби, карате та футболу;
зустріч із майстром спорту міжнародного класу з боротьби Тетяною Кіт;
запальну руханку та спортивні естафети;
і для найменших спортсменів – конкурс малюнку на асфальті.
Усі активні учасники естафет і змагань отримали подарунки.
Організатори спортивного дійства – Львівська районна військова адміністрація Львівська районна державна адміністрація та Рава-Руська міська територіальна громада за підтримки голови РВА Христина Замула.
Дякуємо за допомогу Відділення НОК України у Львівській області та благодійному фонду Ukrainian Angels Foundation

«У Міжнародний Олімпійський день ми маємо гарну нагоду і розважити дітей, і мотивувати їх займатися спортом. Адже корисне дозвілля – основа міцного здоров’я. Вдячні усім, хто сприяв організації цього свята», – зазначила очільниця РВА Христина Замула.