k2FtbBdWr1

Реформа шкільного харчування: Рава-Руська громада робить кроки вперед!

У Рава-Руській громаді протягом двох днів працювала робоча група з обстеження стану дотримання санітарного законодавства під час організації харчування в закладах загальної середньої освіти.

Спільно обстежено 13 закладів загальної середньої освіти громади. За результатами об’їздів буде сформовано довідку з переліком пропозицій для подальшої діяльності в цьому напрямку.

Рава-Руська міська рада подала свої пропозиції до Програми реформування системи шкільного харчування у Львівській області на 2024-2027 рік. В планах громади – створення опорної кухні на базі Рава-Руського ліцею, яка б обслуговувала заклади освіти міста.

Реформа шкільного харчування розпочалась у 2020 році за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Її мета – забезпечити дітей якісною та поживною їжею.

Заходи відбуваються на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 року № 990-р «Про схвалення Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023-2024 роках».

Стратегія реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року визначає план дій на 2023-2024 роки, пріоритетні напрями роботи до 2027 року та операційні задачі.

4 стратегічні цілі реформи:

Достатність фінансового ресурсу.

Відновлення та модернізація харчоблоків.

Забезпечення кваліфікованими працівниками.

Свідоме обрання українцями здорового харчування.

Рава-Руська міська рада

Відділ освіти Рава-Руської міської ради

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області