Підтримайте петицію про присвоєння почесного звання «Герой України» (посмертно)

Під час вручення державних нагород нашим захисникам, до нас звернулася мама загиблого Героя із села Зіболки Жовківської громади Задорожного Василя Юрійовича, з проханням підтримати петицію про присвоєння її сину почесного звання «Герой України» (посмертно).

Станом на сьогодні петиція вже набрала 13661 голос із 25 тисяч необхідних. На жаль, все обмежено в часі, залишились 79 днів.

Просимо від імені мами і всіх, хто знав захисника Василя Задорожного, підтримати цю петицію.

Задорожний Василь Юрійович – старший солдат 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.

З першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно повернувся на фронт, боронив державу у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Брав участь у найважчих боях, зокрема, під час визволення Харківщини від окупантів.

Загинув 30 серпня 2023 року в селі Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Вічна пам’ять та Слава Героєві!