Регіональний семінар у Львові: ЦНАП як центр якісних адміністративних послуг

29 лютого відбувся регіональний семінар «Інтеграція адміністративних послуг у ЦНАП, територіальні підрозділи та відділення реєстрації місця: сталість та забезпечення якості». Близько 150 учасників – представники влади, ЦНАПів, суб’єктів надання послуг – спільно обговорили актуальні питання розвитку мережі ЦНАП Львівської області.

Семінар мав на меті:

Ознайомити учасників з цілями та завданнями державної політики щодо розвитку ЦНАП у 2024 році.

Обговорити принципи взаємодії ЦНАПів з Пенсійним фондом України, державними службами та іншими суб’єктами надання послуг.

Визначити шляхи зміцнення потенціалу ЦНАПів в умовах кризового реагування та відновлення.

Поділитися кращими практиками громад Львівщини щодо формування ЦНАП.

Під час заходу:

Представники Мінцифри окреслили пріоритети розвитку ЦНАПів на 2024 рік, зосередившись на цифровізації послуг та доступності для жителів громад.

Експерти обговорили актуальні питання співпраці ЦНАПів з Пенсійним фондом України, державними службами та ЦОВВ, зосередившись на наданні адміністративних послуг в сфері субсидій, пільг, земельних питань.

Відбулася панельна дискусія, де 73 представники керівництва громад поділились досвідом та кращими практиками у сфері формування ЦНАП.

Презентовано Концепцію вдосконалення діяльності ЦНАП територіальних громад Львівської області на 2024-2026 роки, яка окреслює шляхи розвитку мережі ЦНАПів з урахуванням нових викликів.

За результатами семінару:

Визначено шляхи покращення співпраці ЦНАПів з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Розроблено рекомендації щодо зміцнення потенціалу ЦНАПів в умовах кризового реагування та відновлення.

Визначено пріоритети розвитку мережі ЦНАПів Львівської області на 2024-2026 роки.

Організаторами семінару виступили:

Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА.

Програма розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», що реалізується за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

Семінар став платформою для обміну досвідом, налагодження співпраці та визначення шляхів розвитку мережі ЦНАПів Львівської області.

Завдяки спільним зусиллям ЦНАПів Львівщини залишаються лідерами в Україні з надання якісних та доступних адміністративних послуг для жителів громад.