k2FtbBdWr1

Реєстрація податкових накладних потребує правильність заповнення документів: підсумки обласного засідання

Напередодні під очільництвом Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького відбулось засідання чергового штабу з оподаткування в аграрному секторі.

Участь в засідання взяли керівники Мінфіну, ДПС, представники профільних аграрних асоціацій та громадських об’єднань.

Зокрема, в режимі відеоконференції розглянули такі питання:

  • зниження митної ставки на ввіз тварин та оптимізації ставки ПДВ на всьому ланцюгу виробництва тваринницької продукції;
  • нарахування екологічного податку за розміщення гною;
  • зменшення експортного тарифу;
  • питання імпорту та експорту тварин;
  • зростання виробництва м’яса.

Опісля відбулось чергове засідання обласної робочої групи з оперативного вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам.

Під час засідання розглянули звернення чотирьох суб’єктів господарювання Львівської області у яких призупинена реєстрація податкових накладних.

Спільно з Державною податковою службою заявникам пояснили причини зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному державному реєстрі податкових накладних, а також поінформували про порядок оскарження рішень податкових органів.

«Спільна робота облдержадміністрації з податковими органами та представниками громадських організацій у сфері АПК дає можливість оперативно реагувати на виклики пов’язані з автоматизованою системою реєстрації податкових накладних та підтвердити реальність діяльності сільськогосподарських підприємств» – зазначив заступник голови ЛОДА Віталій Загайний.

Крім цього, за результатами проведеного засідання Віталій Загайний, як голова робочої групи ініціював проведення навчальних семінарів для бухгалтерів та керівників фермерських господарств щодо дій бухгалтерів у разі зупинки реєстрації податкових накладних та дотримання вимог правильності заповнення відповідних документів.