Рейтинг селищ Львівщини у порівнянні з іншими селищами України за доходами бюджету

У департаменті фінансів Львівської ОДА проаналізували рейтингові позиції селищних територіальних громад Львівщини на фоні всіх 434-х селищних ТГ України за доходами бюджету.

За обсягом надходжень податків до загального фонду бюджету в першому кварталі цього року. Славська громада – на 5-му місці в державі. До 30 найзаможніших також ввійшла Івано-Франківська ТГ. Ці ж дві громади – й серед 30-ти найкращих за обсягом надходжень податку на доходи фізичних осіб, причому Славська – на другому місці. У тридцятці найбагатших за надходженнями акцизного податку – Новояричівська ТГ, за надходженнями адміністративних послуг – Лопатинська громада.

Щодо динаміки поступлень порівняно з січнем-березнем 2020 року, серед 30-ти селищних громад з найвищими темпами збільшення загальних надходжень шестеро представляють Львівщину: Боринська, Славська, Куликівська, Підкамінська, Гніздичівська і Лопатинська.

До тридцятки найкращих за динамікою податку на доходи фізичних осіб потрапили Боринська, Поморянська, Славська і Куликівська громади, за динамікою єдиного податку – Поморянська, Добротвірська і Івано-Франківська ТГ, за динамікою плати за землю – Гніздичівська і Підкамінська ТГ, плати за нерухоме майно – Журавненська і Гніздичівська ТГ, плати за адмінпослуги – Новояричівська, Боринська, Добросинсько-Магерівська і Підкамінська громади.