Управління молоді та спорту оголошує конкурс молодіжних проєктів

Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році з Програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

• підвищення спроможності та демократичного врядування інститутів громадянського суспільства;
  • підвищення культури волонтерства серед молоді;
  • активізація залучення молоді до процесів ухвалення рішень та підвищення рівня їх громадських компетентностей;
  • підвищення рівня мобільності молоді;
  • підготовка фахівців, які працюють з молоддю;
  • розвиток мережі молодіжних центрів та просторів;
  • національно-патріотичне виховання молоді.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка;

2) опис проєкту та кошторис витрат, за формою встановленого зразка;

3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) проєкту (заходу);

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Проєкт (захід) та кошторис витрат, подані на Конкурс, повинні відповідати вимогам Наказу Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері» від 3 березня 2016 року № 808 зі змінами.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проєкту (заходу) – 80 тис. грн. Участь інституту громадянського суспільства у співфінансуванні проєкту (заходу) є обов’язковою та повинна становити не менше 15%.

Рівень виконання проєкту (заходу) повинен бути обласний. Обласний рівень виконання проєкту (заходу) – провадження проєктної діяльності у більш як половині районів області та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області(згідно нового адміністративно-територіального устрою – не менше 4-ох районів).

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формах.

Інститут громадянського суспільства може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції приймаються з 1 квітня 2021 року до 5 травня 2021 року (включно) щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9-00 до 18-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, к. 454.

Контактний телефон (032) 261-27-40, e-mail: molodpol@gmail.com.

Результати конкурсу будуть оголошені до 24 травня 2021 року.

У разі визнання проєкту (заходу) переможцем Конкурсу, організатор визначає обсяги бюджетних коштів для виконання кожного проекту з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

Із повним текстом оголошення можна ознайомитись – тут.