Результати голосування за новий склад Громадської ради оновили

_1621356348_613x321_3_0_nw

На засіданні ініціативної групи з підготовки формування нового складу Громадської ради 17 травня підбили підсумки голосування за кандидатів до Громадської ради.

Голосування відбувалося з 12 по 15 травня 2021 року на платформі «Election runner».

Представники департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації зазначили, що участь у голосуванні взяли 127 осіб зі 133 кандидатів. Зокрема, програмою «Election runner» були проаналізовані та визначені 9 бюлетенів, які пов‘язані між собою «відбитком пальця на пристрої».

Відтак, на засіданні ініціативної групи було прийняте рішення про відхилення 9 бюлетенів та оновлено результати голосування, з якими можна ознайомитись за посиланням.

Розповісти у соціальних мережах

Львівщина продовжує лідирувати за Програмою 5-7-9%
На Львівщині функціонує 5 суб’єктів племінної справи у свинарстві: перелік та геолокації
Понад 200 замовників Львівщини уклали договори на закупівлі для запобігання ковіду