«Одним з першочергових завдань є прогнозування ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на території регіону»,- Ігор Туз

Сьогодні, 18 травня, за ініціативи департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА відбулась робоча нарада з представниками спеціалізованих служб цивільного захисту Львівської області та районних державних адміністрацій, відповідальних за питання цивільного захисту в районах.

Метою заходу є об’єднання зусиль обласних та районних спеціалізованих служб цивільного захисту для їх спільного реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території області.

«Реалії життя показують, що затрати на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій на порядок більші ніж витрати для організації підготовки спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту до дій у надзвичайних ситуаціях»,-  зазначають у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Зокрема, керівник департаменту Ігор Туз наголосив, що постійна готовність спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту області до дій у надзвичайних ситуаціях є однією з важливих ланок в системі заходів з реагування на них.

«Одним з першочергових завдань є прогнозування ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на території регіону, щоб в подальшому організувати якісну підготовку сил та засобів, які можуть залучатися до ліквідації їх наслідків»,-  зазначив Ігор Туз.

Відтак, під час наради керівники спеціалізованих служб області та представники районних державних адміністрацій обговорили питання створення та забезпечення функціонування спеціальних спеціалізованих служб в новостворених районах, визначили основні напрямки в подальшій роботі.