Сьогодні, 2 червня, відбулась онлайн-нарада з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами територіальних громад під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика.

Розглянули ряд важливих питань, зокрема:
про реалізацію проєктів капітального будівництва;
про вжиття заходів в частині зменшення дефіциту по заробітній платі в бюджетній сфері;
про передачу об’єктів житлового фонду, інженерної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств;
про створення підрозділів служби у справах дітей в районах та громадах Львівщини;
про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина органами державної влади, місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями.
За результатами наради надано відповідні доручення щодо реалізації вищевказаних питань.