У Братковичах цьогоріч добудують нову загальноосвітню школу

Одним із напрямків захисту інтересів дитини є надання якісних освітніх послуг. Тому сьогодні, 1 червня, під час робочої поїздки першого заступника голови Львівської облдержадміністрації А.Годика та голови Львівської райдержадміністрації Х.Замули, оглянуто об’єкт програми «Велике будівництво» – загальноосвітню школу І-ІІ ступенів у селі Братковичі, реалізацію котрого передбачають здійснити до кінця року.

На сьогоднішній день зведено фундамент будівлі школи, виконано роботи по цегляній кладці стін і перегородок, змонтовано міжповерхові перекриття, встановлено металопластикові віконні блоки, зведено конструкції даху та влаштовано покриття даху, змонтовано зовнішні електричні мережі та трансформаторну підстанцію, утеплено стрихове перекриття, комини та влаштовано бетонну стяжку у підвальному приміщенні.
Навчальний заклад розрахований на 180 учнів.  Для завершення об’єкту будівництва необхідно 49,2 млн. грн. Об’єкт будівництва є надзвичайно важливим, адже надасть можливість учням навколишніх сіл отримати доступ до якісної та сучасної освіти у комфортних для навчання умовах.

Довідково: проект є актуальним для громади с. Братковичі, оскільки приміщення старої школи пристосоване, перебуває в аварійному стані, грибок пошкодив стіни і підлоги, відсутній спортивний зал, актовий зал. Котельня з газовим опаленням знаходиться в приміщенні закладу.