30 липня заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко провів робочу нараду з працівниками Пустомитівського відділу служби у справах дітей Львівської РДА.
Обговорено питання щодо передачі справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, новоутвореним службам у справах дітей органів місцевого самоврядування колишнього Пустомитівського району.
Ще більше новин:
Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує про проведену роботу за минулий тиждень
NAZOVNI - міжнародна платформа для глобалізації бізнесу
У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбулася «гаряча лінія»
Відбулась сесія з планування та створення обласного Плану дій з протидії торгівлі людьми на 2023-202...
«Писанки відродження» помандрували у Новояворівськ
Головне за добу